З’їзди ТОУ

З’їзд офтальмологів України – подія, яка відбувається лише раз на чотири роки, і тому незмінно стає осередком найважливіших віх наукової і практичної офтальмології, підбиттям підсумків і визначенням найважливіших завдань на найближчі роки.З’їзд офтальмологів України проводиться на базі Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова і присвячений питанням діагностики, лікування, диспансеризації та профілактики очних захворювань. На з’їздах широко представлена інформація про нові методи діагностики очних захворювань дорослого та дитячого населення, перспективи їх лікування, сучасні методи реабілітації.

У з’їздах беруть участь зарубіжні фахівці, проводяться пленарні та секційні засідання, симпозіуми, в програму включені стендові доповіді, лекції, конкурси молодих вчених.

У рамках з’їзду проводиться виставка сучасних лікарських засобів, виробів медичного призначення і спеціалізованих видань.На виставці учасники з’їзду зможуть ознайомитися з останніми досягненнями вітчизняних і зарубіжних компаній.

Офіційні мови з’їзду: українська, російська, англійська.

Видається Збірник з’їзду.

11 З’їзд

12 З’їзд

13 З’їзд

14 З’їзд