Обласні осередки

Обласні (місцеві) осередки

Основу Товариства складають її первинні організації, які створюються за місцем роботи при наявності не менше 5 членів. Первинні організації об’єднуються в обласні (міські) осередки.

Головою правління обласного (міського) осередку Товариства обирається особа, яка за фаховими здібностями та напрямком своєї діяльності забезпечує організацію офтальмологічної  допомоги в регіоні (завідуючий кафедрою, завідуючий відділенням), якщо загальні збори Товариства обґрунтовано за фаховими та організаційними можливостями більшістю голосів не оберуть іншу кандидатуру. Голова правління обласного (міського) осередку Товариства затверджується на засіданні правління ТОУ.

Список головуючих  (з ім’ям, по батькові) Правління офтальмологічного товариства областей України

Найменування областей Прізвище, ім’я, по-батькові Контактный телефон 
1. АР Крим Іванова Нанна Вікторівна 0652-225578
2. Вінницька Салдан Йосип Романович 0432-351192
3. Волинська Лагошняк Ігор Ярославович  
4. Дніпропетровська Ватченко Алла Олексіївна  
5. Донецька Сухіна Людмила Олексіївна  
6. Житомирська Борщівська Ганна Володимирівна  
7. Закарпатська Мороз Олег Олександрович. 0312-612197
8. Запорізька Максименко Світлана Федорівна 0612-958342
9. Івано-Франківська Вершиніна Марина Дмитрівна  
10. Київська Вітовська Оксана Петрівна  
11. Кіровоградська Скороход Людмила Анатоліївна 0522-397189
12. Луганська Петруня Андрій Михайлович. 0642931190
13. Львівська Гудзь Андрій Степанович 0322-786244
14. Миколаївська Назарук Юрій Павлович 0512-215116
15. Одеська Дрожжина Галина Іванівна 0482-636635
16. Полтавська Воскресенська Людмила Костянтинівна 05322-65690
17. Рівненська Вельська Валентина Михайлівна 0362-289953
18. Сумська Грицай Лариса Василівна 0542-257672
19. Тернопільська Турчин Микола Васильович 0352-525806
20. Харківська Бездітко Павло Андрійович 057-7050227
21. Херсонська Бідованець Олена Анатоліївна 0552-423557
22. Хмельницька Чернецький Віталій Северинович 0382-795309
23. Черкаська Гаврилюк Тетяна Іванівна 0472-452134
24. Чернівецька Пенішкевич Ярослав Іванович  
25. Черніговська Биховець Ірина Іванівна  
26. м. Севастополь Горшкова Рімма Олексіївна