ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ

27 Sep 2018

12-13 вересня 2018 року в м. Вінниці відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція офтальмологів, присвячена 80-річчю заснування Товариства офтальмологів України. Взяли участь 409 фахівців офтальмології та суміжних спеціальностей з областей України: Вінницької, Одеської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької.

Дводенна програма конференції складалася з 10 засідань, в т.ч. сателітного симпозіуму та електронної постерної секції, та трьох Філатовських шкіл, присвячених пріоритетним напрямкам офтальмології: патологія кришталика, глаукома, діабетичні ураження очей, травматичні ушкодження очей, патологія сітківки, інфекційні захворювання очей, розлади бінокулярного зору, аномалії рефракції. В засіданнях конференції, в т.ч. на школах, з доповідями прийняли участь 65 українських та зарубіжних фахівців, які представили свої інноваційні рішення, винаходи, вдосконалення в галузі офтальмології та суміжних спеціальностях.

23 вітчизняні та зарубіжні компанії представили фармацевтичну продукцію та вироби медичного призначення.

Всеукраїнська науково-практична конференція офтальмологів, присвячена 80-річчю заснування Товариства офтальмологів України в своїй роботі об’єднала відомих вчених, дослідників, практикуючих лікарів і фахівців суміжних напрямів для обміну досвідом, розширення професійних зв’язків і ділових стосунків.